Personal

Microscòpia Electrònica aplicada a Biociències:

Consultes Generals - sm.em@uab.cat

Telf. 93.581.18.45

Alejandro Sànchez Chardi - Alejandro.Sanchez.Chardi@uab.cat

Francisca Cardoso Altamirano - Francisca.Cardoso@uab.cat

Martí De Cabo Jaume - Marti.DeCabo@uab.cat

 

Microscòpia Electrònica aplicada a Materials:

Consultes Generals - sm.em@uab.cat

Telf. 93.581.15.16

Pau Torruella Besa - Pau.Torruella@uab.cat

Emma Rossinyol Casals - Emma.Rossinyol@uab.cat

 

Microscòpia Òptica i Laser Confocal:

Consultes Generals - sm.om@uab.cat

Telf. 93.581.35.94

Saioa Mendizuri - saioa.mendizuri@uab.cat 

Judit Pampalona - judit.pampalona@uab.cat

 

Administració:

Telf. 93.586.89.94

Mateu Company - administracio.sct@uab.cat

 

Administració:

Consultes Direcció - s.microscopia@uab.cat

Telf. 93.586.20.90

Núria Barba - nuria.barba@uab.cat

Campus d'excel·lència internacional U A B